Сет автомобил црвен со алат

600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Автомобил на батерии со сет алат и бормашина. Автомобилот има повеќе мелодии, светла на фаровите и звук за палење и старт на истиот.
• Автомобилот работи на батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на автомобилот: 18x5x9 cm.
• Димензии: 30x19x10cm

 

Шифра: 31020