Сет алат куќичка

750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Куќичка со алат за најмалите мајсторчиња.
• Сетот се состои од бормашина која работи на батерии, и може да ги завртува и одвртува штрафовите, куќичка која работи на батерии и има мелодии и светлосни ефекти, чекан, наочари, клучеви…
• Куќичката користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Бормашината користи 3 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 16x20x4cm.
• Димензии на пакувањето: 25x47x10c

Шифра: 31468