Сет алат со маса

2,400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сет детски алат за малите мајсторчиња кои сакаат да поправат нешто.
• Приборот го содржи целиот познат алат за голема забава и исполнување на имагинацијата намалите.
• Ги има основните градежни алати-бонсек,пила,мутери,штрафови,клучеви.
• Димензии на производот: 75x42x40 cm.
• Димензии на пакувањето: 70x50x10 cm.

Шифра: 30980