Сет алат

1,450.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Дали вашето дете сака да ви помогне со поправките во вашиот дом или да изградите некои проекти за вашата куќа? Земете ја оваа играчка сет алат. Имате голем избор на алатки. Нема потреба да се грижите, тие се сосема безбедни за играње.
• Димензии на производот: 35x54x28 cm.
• Димензии на пакувањето: 47x54x10 cm.

Шифра: 31626