Сет багер

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Багерот се движи во 4 насоки: напред, назад, лево и десно, корпата на багерот се движи горе-доле. Има музика и светлосни ефекти.
• Багерот користи 3 x 1,5V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 38x23x12cm.
• Димензии на пакувањето: 30x17x11cm.

Шифра: 31442