Сет бургии и секачи за ударна дупчалка Iskra ERO FST013

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

SDS-Plus бургии (3 парчиња): 6 / 8 / 10 mm ; должина: 160 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 8 / 10 / 12 mm ; должина: 210 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 10 /12 /14 mm ; должина: 260 mm
Длето (1 парче): 14 x 250 mm
Врв (1 парче): 14 x 250 mm
Широко длето (1 парче): 14 x 250 mm
Канално длето (1 парче): 14 x 250 mm
Пакување: куфер
Димензии на куферот (во mm): 290 (Д) x 60 (Ш) x 235 (В)