Сет воз 33567

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Овој сет нуди бесконечна забава за вашите дечиња.
• Оваа играчка придонесува за подобрување на фините моторни вештини, подобрување на интеракцијата родител – дете, подобрување на имагинацијата и концентрацијата.
• Производот користи 3×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 80×80 cm.
• Димензии на пакувањето: 56x23x9 cm.
• Димензија на една шина: 28×5 cm.