Сет воз

1,400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Поттикнете ја фантазијата на вашите деца со забавен сет.
• Децата можат да создадат свои возбудливи авантури на железницата со овој сет воз со шини.
• Повеќечасовна забава каде децата можат да импровизираат и менуваат форми.
• Реалистични звуци од воз и испуштање чад.
• Движење по шините.
• 2 вагони.
• Производот користи 4 x 1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 75x36x9 cm.
• Димензии на пакувањето : 54x36x8 cm.

Шифра: 31541