Сет градежен камион

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сет градежен камион за малите градежници што што се движи со механизам напред-назад.
• Производот не користи батерии.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на пакувањето: 24x13x4 cm.
• Димензии на производот:23x12x3 cm.

Шифра: 29014