Сет за избелување на забите WhiteLight

490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Со сетот WhiteLight ја донесовте стоматолошката ординација во вашиот дом. Иновативен и едноставен начин на избелување на забите.
Сетот Whitelight речиси идентично функционира како и нормалниот процес на ласерско белење на забите, при што истовремено е поефикасен, има достапна цена, се добива привлечен надворешен изглед и практичен е за употреба.
Сетот се состои од:

  • апаратче за избелување + две батерии
  • две силиконски прегради
  • две тубички гел за избелување