Sale!

Сет за нокти

330.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Донесете го салонот за убавина во вашиот дом. Направете си сами професионален маникир без да трошите многу пари на скапи салони за нокти.

  • 5 турпии за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпирање на нокти
  • лесен за употреба како на природни, така и на вештачки нокти