Сет кукла со авион

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Кукла од соништата на секоја девојка.
• Кукла со долга коса и авион кој користи 2 x 1,5v AA батерии кој овозможува музички, свeтлосни сигнали и фризерски додатоци.
• Димензии на пакувањето: 40x29x17cm.

Шифра: 31454