Сет кујна во куфер 29830

1,700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Практична кујна во куфер за најмалите готвачи.
• Кујна лесно се расклопува и монтира и не заштедува простор.
• Составена е од две рингли кои при вклучување светат и испуштаат звук на варење, пржење и чешма.
• Сетот е составен од 28 парчиња кои вклучуваат садови за готвење, прибор за јадење и овошје.
• Кујната користи 3 батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 42x60x7 см.
• Димензии на пакувањето: 41x71x24 см.

Шифра: 29830