Сет кујна голема

1,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Кујнски комплет направен за вашите најмали.
• Мини кујна за голема радост кај дечињата.
• Производот доаѓа со многу додатоци совршени во развојот на моторните вештини на вашето дете кои симулираат игра при готвење во вистинска кујна.
• Производот користи 2 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Различни мелодии и реалистични звуци при готвење.
• Димензии на производот: 71x64x31 cm.
• Димензии на пакувањето: 68x45x12 cm.

Шифра: 31619