Сет Л.О.Л. комбе

1,850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Уште една во низата колекции на Л.О.Л. изненадувањата – Училишен автобус.
• Автобусот се отвара има елементи и додатоци за цела училница и училишен двор со повеќе спортски активности.
• Во сетот има 3 Л.О.Л куклички.
• Димензии на производот: 35x33x16 cm.
• Димензии на пакувањето: 49x34x17 cm.

Шифра: 30915