Сет микрофон со сталак

600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сетот се состои од микрофон и додатно кабелче за поврзување со МP3 плеер.
• Наменет за караоке забава на едно или две дечиња кои ќе имаат можност да се забавуваат со часови.
• Светлечки ефекти,копче on/off,кабелче за приклучок на микрофонот.
• Висината на сталакот на микрофонот се прилагодува според висината на вашето дете 60-104 cm.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на кутијата: 36x21x7 cm.
• Димензии на производот: 60×104 cm.

Шифра: 29154