Sale!

Сет наочари за возење

Original price was: 460.00 ден.Current price is: 360.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Наочари за дневно и ноќно возење со 100% заштита од UVA и UVB зраци.
Ден или ноќ, снег или дожд, облачно или можеби силно сонце, со наочарите HD Vision повеќе нема да имате тешкотии при возењето. Ќе ги одмарате очите и ќе уживате додека возите.

Сетот доаѓа со 2 пара наочари со црна рамка, со жолти и црни стакла