Сет огледало со шминки

1,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Идеална маса за шминкање која ќе ги освои малите принцези.
• Сетот содржи накит,сет за убавина и други додатоци.
• Фенот испушта реалистични звуци, додека огледалото свети и испушта пријатна мелодија при притискање на срцето.
• Производот користи 2 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Фенот користи 2 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето кои овозможуваат вибрација на фенот.
• Димензии на производот: 43x70x33 см.
• Димензии на пакувањето: 54x73x9 см.

Шифра: 27902