Сет стаза возбудливи автомобили

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Овој автомобил ја следи како магија линијата што ќе му ја нацртате.Автомобилот има оптички сензор кој ја следи црната линија нацртана на бела хартија.Линијата треба да биде 4 мм.Ако ја поставите на друго место таа ќе врти во кругови додека не ја пронајде линијата.
• Маркерот и батериите се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот:8x6x5 cm.
• Димензии на пакувањето:20x17x7 cm.

Шифра: 28031