Сет стаза со диносаурус 28244

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Ајде да го истражуваме светот на диносаурусите! Паметниот и креативен дизајн на оваа трака дозволува лесно да се поврзе и намести истата во различни форми. Оваа креативна игра ги подобрува моторните вештини и координацијата на очите и рацете на вашето дете.
• Димензии на производот: 40×46,5×16 cm.
• Димензии на пакувањето: 46x30x7,5 cm
Шифра: 28244