Сет стаза со кола 33471

1,050.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Повеќечасовна забава и радост.
• Градењето на стаза ја подобрува координацијата на очите, рацете, помага во развојот на фината моторика, ја зајакнува тимската работа.
• Тркалата на автомобилот светат.
• Наменет за деца над 3 години.
• Производот користи 3×1,5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 50x30x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 29x26x8 cm.