Сет тенис дрвен

200.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Претворете го вашиот одмор во забава со овој сет тенис за на плажа.
• Сетот се состои од две високо квалитетни дрвени ракети и гумена топка.
• Уживајте во спортувањето со тенис сет кој е наменет за деца и за возрасни.
• Димензии на производот: 25х39×1 cm.

Шифра: 30171