Сет шминкерница

1,500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Прекрасно огледало со маса која открива совршени додатоци за убавина за секоја принцеза.
• Различни додатоци кои ќе овозможат забавна игра како во бајките.
• Производот користи 3 x 1,5V АА батерии кои нне се вклучени во пакувањето.
• Фенот користи 1 x 1,5V AA батерија која не е вклучена во пакувањето и овозможува вибрација на фенот.
• Различни мелодии и светлосни сигнали.
• Димензии на производот: 66x41x25 cm.
• Димензии на пакувањето:38x51x10 cm.

Шифра: 31621