Sale!

Сет 3 тенџериња со стаклен капак + гратис машинка за виткање сарми

940.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Сетот тенџериња се состои од 3 емајлирани висококвалитетни тенџериња со стаклен капак и тоа:
– 18cm
– 20cm
– 22cm

и плус гратис машинка за виткање сарми

You may also like…