Сецко со стаклен сад

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • Сецко со стаклен сад, црна боја
 • Моќен 500W мотор
 • 1л капацитет на садот
 • Сечила од нерѓосувачки челик
 • 2 брзини
 • Заштита од прегревање

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST C-500GBD

70997