Синтисајзер

1,350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Едукативниот синтисајзер му овозможува забава на детето, но и брзо запознавање со музиката. Нуди брзо запознавање со ноти, различни жанрови на музика и дава звук на одредени инструменти.
• Производот користи 4 x 1,5V AA батерии.
• Димензии на пакувањето: 53x41x8cm.
• Димензии на производот: 45x41x20cm.

Шифра: 30133