Сложувалка

200.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сложувалка за вашите најмили.
• Растури, состави, создади слика.
• Оваа игра помага во развојот на визуелната перцепција, внимание, набљудување и меморија.
• Наменето за деца постари од 3 години.
• Димензии на пакувањето: 29×25 cm.

 

Шифра: 32047