Смути блендер Lafe BBP-001 45326

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно.
Направете го вашето омилено смути, и понесете го со себе. Двата сада овозможуваат да имате сокче, смути, и многу повеќе, секаде.

Моќност на моторот (max): 200 W
AC мотор за сигурно работење
Тивка работа
Челик
Лесно чистење
Ефикасно четиристрано сечило
2 Сада за носење
Копче – On/off со заштитник
Едноставно отстранување на сечилото за безбедност и лесно чистење
Волумен на садовите: 0,6 l
2 Капаци за затварање со отвор за пиење
Вакумски ногарки за стабилност
Сигурносен прекинувач за безбедност
Боја – Зелена и бела, со розев и зелен сад
1 година гаранција