Sale!

Смути блендер

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Направете го вашите омилени шејкови и смутија за помалку од една минута, и понесете ги со себе. Овој смути блендер е одличен за брзо приготвување на диетални и енергетски шејкови.

Additional information

Боја:

Зелена, Розева, Жолта, Плава