Стаза на платформа

990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Одлична стаза на платформа која му овозможува развивање на имагинацијата и креативноста на вашето дете.
• Подобрување на развојот на допир,вид како и подобро учење на боите.
• Производот има две топчиња кои кога ќе ги ставите на наместената стаза лесно сами се лизгаат.
• Повеќе видови на стази може да се наместат.
• Производот се состои од 108 парчиња.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на кутијата: 44x29x8 cm.
• Димензии на производот: 44×16 cm.

Шифра: 31997