Стаза со воз

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Стазата има механизам да го качува возот и потоа сам се спушта по стазата.
• Производот користи 2×1,5 V AA атерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на стазата: 32x14x28 cm.
• Димензии на пакувањето: 34x26x10 cm.

 

Шифра: 30636