Проектор

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
• Го подобрува и развива слухот и видот кај децата.
• Има светлосни и звучни ефекти.Проектира шарени содржини на таванот во многу различни бои и светла.Има опција за менување на светлото или постојано да свети.
• Има тивки и приспивни песни песни кои ќе му овозможат на вашето бебе мирен сон.
• Подесување на јачината на звукот.
• Производот користи батерии :3×1.5v AА.
• Димензии на производот:23x8x26 cm.
• Димензии на пакувањето:29,5x20x19 cm.

Boja : sina svetla, sina temna, zelena

Шифра: 30898