Стаза Magic Тracks 31922

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Овозможете му на вашето дете максимално да се забавува со оваа стаза која свети во мрак.
• Мостот на оваа патека ја прави уште попредизвикувачка.
• Еден автомобил,на кој што му светат тркалата.
• 89 парчиња.
• Оваа патека е на нивоа,која може да се направи и по сопствен избор.
• Производот користи 1×1,5 V AA батерии.
• Димензии на производот: 9x4x4 cm.
• Димензии на кутијата: 37x24x6 cm.

Шифра: 31922