Стаза Super Mario 2

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Тргнете ги дечињата од мобилните телефони, телевизорите или iPad.
• Изненадете ги со стаза супер марио со еден автомобил и воз со вагони.
• Со помош на далечинскиот управувач можете да ја прилагодите брзината на автомобилот или возот.
• Стаза која може да се намести на повеќе начини во зависност од желбата.
• Наменета за дечиња над 5 години.
• Производот користи 8×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на кутијата: 72x47x6 cm.
• Димензии на производот: 180×50 cm
Шифра: 28983