Стаза

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Стаза која може да ја поставите во различни облици.
• Играчка за повеќе возрасти која содржи различни додатоци.
• Овозможува интересна друштвена игра во која децата со сигурност ќе уживаат.
• 132 парчиња.
• Димензии на производот: 30x22x10 cm.
• Димензии на пакувањето : 50x36x10 cm.

Шифра: 31539