Стаклен панелен конвектор ST CHG-2000WE

3,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Држачи за на под и за на ѕид
• Бела боја
• ЛЦД Дисплеј со екран на допир
• 2 степени на работа (1 kW/2 kW)
• Алуминиумски греач во X форма
• Безбедносен термостат
• Димензии: 91x17x54 цм

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST CHG-2000WE

72217