Стапчеста вертикална правосмукалка ST SVC-1000HWT

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

моќност 1000W
 алуминиумска телескопска цевка
 сино црна боја
 4.5m должина на кабел
 Голема четка за подови
 1.2л капацитет на резервоар
 ХЕПА филтер

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST SVC-1000HWT

31964