Стиропор пазла – Куче

350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 

• Наменето за деца од 5 до 10 годишна возраст.
• Стиропор пазла која се склопува во куче.
• Пазлата содржи 58 парчиња.
• Упатството за склопување е на задната страна од кутијата.
• Димензии на кучето составено: 21x17x10 cm
• Димензии на пакувањето: 25.5x19x6 cm

Шифра: 28601