Sale!

Стоечки вентилатор Iskra SF-001B

1,590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

азладете се, и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:
43 cm дијаметар на корпата
3 перки од 40 cm
40 W моќен мотор
Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
3 брзини, со индивидуални копчиња,
Подесувачка висина од 105 до 125 cm
1,6 m долг кабел
2 години гаранција