Столен вентилатор Rohnson R 840

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Карактеристики на производот:

 • 2 нивоа на моќност
 • Дијаметар 20 см
 • Максимална моќност 30 W
 • Тивко работење
 • Тежина 1,1 kg
 • Димензии: 270 х 360 х 205 (Ш х В х Д)