Табла со магнети

1,099.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Табла со која дечињата ќе ги покажат своите први искри на креативноста.
• Може да помогне во полесно учење на предметите од училиште.
• Содржи 26 букви и 20 броеви.
• Во производот се вклучени пенкало и сунгерче.
• Димензии на производот: 28x29x22cm.
• Димензии на пакувањето: 52x38x8cm.

Шифра: 29379