Таблет

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Едукативна играчка која што преку забава ќе му помогне на вашето дете полесно да ги научи бројките и буквите на англиски јазик,фразите за означување на часот и времето.Содржи над 160 песнички и мелодии.екран со светло.Над 10 известувања кои че го задржат вниманието и интересот на детето како добивање на меил,проверка на временската прогноза…
• Производот користи 3×1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 20×14.5×2 cm.
• Димензии на пакувањето: 25x22x4 cm.
Шифра: 28827