Sale!

ТВ комода Hana

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Description

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.
Димензии на ТВ комода: Ширина: 140 cm Висина: 48 cm Длабочина: 30 cm
Димензии на ѕидната полица: Ширина: 80 cm Висина: 14,2 cm Длабочина: 13,6 cm
Метални ногарки
Пластични рачки