Телефон на батерии

900.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Мултифункционален телефон дизајниран за малите принцези.Многу различни звуци,различна музика и звук за вистинско ѕвонење со притискање на секој број.Овој телефон кажува 10 различни приказни,пее 10 различни песни,и кажува 10 различни шеги а исто така се подесува јачината на звукот.
• Производот користи 3×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 24x15x19 cm.
• Димензиина пакувањето : 27x18x22,5 cm.
Шифра: 31220