Sale!

Тенџере+фритеза+капак 3 во 1

460.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Овој сет треба секој да го има дома. Практичен е, лесен за одржување и има одлична цена. Може да се користи само тенџерето, или комплет со фритезата.

Во него можете да пржите компирчиња, крокети и сл., но можете да го користите и за приготвување супа, варење јајца, обарување зеленчук, како и за приготвување разна храна на пареа.

Спецификации:

  • Сетот е составен од тенџере, фритеза и капак
  • Димензии: 24х9cm
  • Тежина: 800гр.
  • Функции: парење, готвење, пржење