Sale!

Термички појас за согорување на масти со ефект на сауна

Original price was: 880.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565
Viber 079 276 565
Регистрирајте се online на нашата страна
Chat на нашата страна
Во inbox
Испорака 24-72 часа по нарачка
Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Овој појас за половината е уникатно термичко средство за согорување на масните наслаги. Направен е од висококвалитетен иновативен материјал, кој има голема флексибилност и еластичност. Загревањето на половината има ефект на сауна и обезбедува микро-масажа на кожата.

Удобен, може да се облече под облека, ја зголемува перспирацијата при вежбање, работење или релаксирање, помага во намалување на обемот во областа на половината.
Идеален за џогирање, аеробик, џезерсајз, скијање, сурфање на вода, сурфање на ветер ..