Sale!

Термометар за во уво

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– 80 ден. за подигање од база
– 140 ден. за достава до врата

2 in stock

Description

 

https://youtu.be/IVq49W6qaDI

Гаранција: 2 години.

Производител:
LANAFORM
Rue de la Légende 55
4141 Louveigné
Belgium

You may also like…