Торта

250.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Идеална играчка за имагинација за роденденските забави кои децата со нетрпение ги чекаат.
• Роденденска торта со додатоци свеќи, чаши, тањир, лажица, нож и вилушка.
• Димензии на пакувањето: 22x20x13cm.

Шифра: 28699