Тример за нос и контури на веѓи 2 во 1 ST NT5620SI

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• кратење влакна во нос и тример за контури на веѓи
• брада
• коса
• Темно сива боја
• Копче за вклучување и исклучување
• Користи една АА батерија
• вклучено постоље

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST NT5620SI

33241