Убодна пила Iskra GX-JS004A

2,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 600 W јачина
 • 3 подесувања за брзина
 • 3000 rpm во празен од
 • Подесувачки агол на сечење до 45 степени
 • 1,8 m кабел
 • 2 kg тежина

  2 година гаранција